Hybryda od Lamborghini? Prawdziwa bestia!

Podczas tegorocznych targów samochodowych w Frankfurcie lamborghini sprawiło wiele przyjemności naszym oczom.

Mogliśmy podziwiać pierwsze zelektryfikowane lamborghini w historii, tak jest Lamborghini Sian. Ten niezwykły samochód był powodem wielu westchnień i opadających szczęk na targu w Frankfurcie. Za wzór do budowy Siana posłużył również niesamowity Aventador co możemy wywnioskować po linii nadwozia. Absolutną nowością jest sześć tylnych indywidualnych świateł LED oraz ogromne heksagonalne końcówki wydechu. Sian jest jeszcze bardziej kanciasty oraz posiada jeszcze więcej wlotów powietrza. Auto sprawia wrażenie, jak by było z innej galaktyki albo żywcem wyjętym z gry komputerowej.

Jego niesamowite osiągi są dodatkowym smaczkiem. Rozpędzenie Siana do setki zajmuje zaledwie w 2. 8 sekundy, a prędkość maxymalna wynosi 350 km/h. Pod maską znajduje się w 6, 5 litrowy silnik v12 wsparty jednostką elektryczną. Całkowita moc Siana wynosi 819 KM. Oszałamiająca moc która sprawi że poczujemy się jak w odrzutowcu.

Lamborghini Sian zostało wyprodukowane w ilości 63 sztuk, a cena jednego takiego super auta wynosi około 14 mln złotych

1 thought on “Hybryda od Lamborghini? Prawdziwa bestia!

  1. Miałem okazję uczestniczyć w targach we Frankfurcie. Brak słów by opisać tę maszynę! Ale poza zasięgiem zwykłego Kowalskiego.

Comments are closed.