Wybierasz się w podróż samolotem z Balic! Sprawdź, co zrobić z autem!

Lotnisko w podkrakowskich Balicach to drugi port lotniczy w Polsce zarówno jeśli chodzi o liczbę odprawianych pasażerów, jak i liczbę operacji lotniczych. Dostać się tu można na kilka sposobów, niemniej najwygodniejszym środkiem transportu jest zdecydowanie samochód. Co z nim zrobić po dojechaniu na miejsce?

Na lotnisko w Balicach najlepiej dotrzeć samochodem!

Planowanie podróży samolotem z Balic wymaga uwzględnienia kilku istotnych kwestii. Jedna z nich ma związek z dojazdem na lotnisko – tu zdecydowanie warto postawić na samochód. Zapewnia on transport w komfortowych warunkach, umożliwia zabranie większej ilości bagażu i daje całkowitą niezależność od innych środków transportu jak np. pociągi czy autokary. Obecnie nie trzeba się martwić o to, co zrobić z autem po dotarciu na miejsce. Wystarczy zdecydować się na parking. Lotnisko Balice to lokalizacja, która w tym zakresie jest obsługiwana m.in. przez Grupę Interparking.

Parking przy lotnisku w Balicach – to się opłaca!

Wybierając się w podróż z lotniska w Balicach, zdecydowanie opłaca się uwzględnić rezerwację miejsca postojowego na parkingu przy porcie lotniczym udostępnianym przez wspomnianą powyżej firmę. To nade wszystko wygoda oraz oszczędność czasu i pieniędzy. Samochód pozostawiony na parkingu, który jest dozorowany, będzie całkowicie bezpieczny. Właściciel odbierze go dokładnie w takim stanie, w jakim go pozostawił – nie ma przy tym znaczenia, jak długo pojazd będzie stał na parkingu. Nie bez znaczenia jest także to, że obiekt ten znajduje się bardzo blisko terminala – w odległości zaledwie 400 m. Ogromnym atutem są ponadto przystępne ceny.

Parking przy lotnisku w Balicach – jak rezerwować miejsce?

Procedura rezerwacji miejsca postojowego na parkingu przy lotnisku w Balicach jest bardzo prosta. Wystarczy odwiedzić internetową stronę usługodawcy i wypełnić zamieszczony na niej formularz. Kierowca wybiera termin, podaje swoje dane i płaci online, a następnie odbiera potwierdzenie rezerwacji. Formalności zajmują dosłownie kilka minut.

Przeczytaj również